ŠVENTINĖ PUOŠYBA VERSLUI

"ADAM decolight" siūlo šventinės puošybos sprendimus prekybos ir verslo centrams, parduotuvėms, viešbučiams, prekybos bei paslaugų įmonėms bei įstaigoms visoje Lietuvoje.  

Galime pasiūlyti platų dekoracijų ir LED girliandų spektrą pastatų fasadų papuošimui, modernių ir klasikinių interjero bei eksterjero dekoracijų asortimentą net ir įmantriausioms erdvėms.  Ilgametė patirtis ir platus šventinės puošybos produktų spektras mums leidžia pasiūlyti įvairaus dizaino ir funkcionalumo šventinio apšvietimo dekoracijas bei šviesos instaliacijas pagal kiekvieno skonį. 

Net jei nerandate Jums tinkamų produktų mūsų kataloguose, sukursime specialų Jūsų verslo poreikius atitinkantį šventinės puošybos sprendimą. Pasiūlysime visą paslaugų spektrą nuo šventinės puošybos koncepcijos sukūrimo iki jos įgyvendinimo, o apsisprendus, šviesos dekoracijas galėsite ne tik įsigyti, bet ir išsinuomoti.

Paslaugas sudaro kūrybinio plano sudarymas, dizaino sukūrimas, dekoracijų gamyba, sumontavimas, priežiūra, išmontavimas ir saugojimas. 

Susisiekite su mumis ir mes neabejotinai rasime Jūsų šventinės puošybos poreikius atitinkantį sprendimą.


Daugiau įgyvendintų projektų nuotraukų rasite GALERIJOJE